سونای FIR: نحوه استفاده و احتیاطات لازم

در اینجا چند نکته ی درست برای روانه کردن خود به سمت یک سونای FIR بیان میکنیم:
1.  حداقل 16 اونس مایع آب یا آب میوه های تازه در طی یا بعد از سونا بنوشید.
2.  سونا را به عنوان محلی برای گذران وقت برای خواندن، مدیتیشن، عبادت، التیام، یا فقط استراحت تصور کنید.
3. پوشیدن یک حوله لباسی کتان خالص برای تقویت تعریق یک انتخاب است، و فراموش نکنید که یک حوله ی کوچک برای خشک کردن صورتتان در صورت لزوم با خود بیاورید.
4. از قوه ی تخیل خود برای تصور صحنه هایی از خروج سموم از سلولها به درون جریان خون و سپس انتقال به سطح پوست خود استفاده کنید. تصور کنید که استخوانها و مفاصل شما در حال گرم شدن، آرام شدن و کشیده شدن هستند. درنهایت، برای 10-5 دقیقه در یک وضعیت افقی استراحت کنید.


5. یک نقطه ی آغاز عالی 15 دقیقه در روز در دمای 45 درجه است. سپس ممکن است زمان سونای خود را تا 30 دقیقه در روز (در فواصل 5 دقیقه ای) بالا ببرید.
احتیاطات:
•  افراد دچار بیماری قلبی پیشرفته یا آنژین ناپایدار (درد قفسه سینه) نباید از سونا استفاده کنند، مگر با نظارت یک پزشک.
• افراد دچار هموفیلی ها و افرادی که در معرض خونریزی هستند، باید از سونا یا هر نوع حرارتی که موجب انبساط عروق می‌شود و ممکن است موجب تمایل به خونریزی شود، دوری کنند.
• سیلیکون انرژی FIR را به خود نفوذ می‌دهد. بنابراین سیلیکون کاشته شده یا پروتزهای سیلیکونی برای تعویض پستانها، بینی یا گوش ممکن است بوسیله ی اشعه ها گرم شود. بهتر است قبل از استفاده از یک سونای FIR با جراح یا سازنده ی محصول خود مشورت کنید.
• قاعدگی درهنگام استفاده از یک سونای مادون قرمز موقتا افزایش می‌یابد. وقتی خانمی از این موضوع آگاه باشد، ممکن است انتخاب کند که این تأثیر کوتاه مدت را بدون نگرانی برای خود تجربه کند، یا اینکه ممکن است صبر کند تا دوره اش به پایان برسد.
•  بعضی شاغلان حوزه ی پزشکی افزایش دمای مرکزی بدن را در افراد دچار سرکوب آدرنال، لوپوس اریتماتوی سیستمیک یا اسکلروز مالتیپل (MS) توصیه نمی‌کنند.
• اگر باردار هستید یا فکر می‌کنید ممکن است باردار باشید، لطفا قبل از استفاده از سونای مادون قرمز با پزشک خود مشورت کنید.
•   اگر فردی از یک آسیب مفصلی اخیر که به عنوان "حاد" در نظر گرفته می‌شود، رنج ببرد، برای حداقل 48 ساعت یا تا وقتی که علائم داغی و تورم فروکش کرده اند، نباید حرارت ببیند. حرارت خودخواسته به شدت در موارد عفونتهای بسته در هر بافتی از بدن شما شامل دندانها ممنوعیت مصرف دارد.

h2  

دانلود منابع علمی 1

دانلود منابع علمی 2

چاپ

تماس با ما

با ما در تماس باشید

آدرس دفتر

دفتر فروش:شهرک غرب،فلامک شمالی کوچه 12 پلاک 7

ساعات کاری

شنبه تا چهارشنبه
۸ صبح - ۵٫۳۰ عصر
پنجشنه
۸ صبح - ۲٫۳۰ عصر

راه تماس

: شماره تماس دفتر فروش
86128096 و 09103260453
آدرس ایمیل
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

پشتیبانی فنی

این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید
این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید